Kolejna wygrana Chemika

mecz Odra Chojna - Chemik Police

W meczu XX kolejki piłkarze Chemika Police wygrali na wyjeździe z Odrą Chojna.

Spotkanie bardzo szybko ułożyło się po myśli drużyny Chemika, która już 8 minucie meczu wyszła na prowadzenie. Lewą stroną popędził Szymon Kapelusz, dośrodkował do Nikity Vovchenko i zrobiło się 1:0.

Niestety w pierwszej części spotkanie mimo kilku okazji piłka nie znalazła już drogi do bramki Andrzejewskiego. Młody bramkarz Odry tego dnia rozgrywał dobre zawody i parokrotnie ratował swój zespół przed utratą gola.

Druga część spotkania to koncertowa gra Chemika. W 52 minucie na 2:0 podwyższył Mikołaj Trajkowski. Ten sam zawodnik zdobył też bramkę na 3:0, w 56 minucie meczu wykorzystując dobre dośrodkowanie Kapelusza.

Na 4:0 wynik podwyższył Bartosz Ława, który wykorzystał podanie Trajkowskiego. Kropkę nad „i” w 70 minucie postawił Szymon Kapelusz, decydując się na strzał z około 25 metrów.

Następnym przeciwnikiem policzan będzie drużyna Iskry Golczewo. Mecz ten zostanie rozegrany 14 kwietnia o godz. 12:00 na boisku przy ul. Siedleckiej.

Chemik: Szybka – Szewczykowski, Maśniak, Hajdukiewicz, Klimkowicz, Gałecki, Kapelusz (75′ Protasenko), Ława B. (60′ Jóżwiak), Kowalczyk (60′ Ziółkowski), Vovchenko (65′ Krystek), Trajkowski

1:0 – 8 min Nikita Vovchenko

2:0 – 52 min Mikołaj Trajkowski

3:0 – 56 min Mikołaj Trajkowski

4:0 – 58 min Bartosz Ława

5:0 – 70 min Szymon Kapelusz