Tylko punkt Chemika w Policach

W 33 kolejce IV ligi Chemik Police zremisował na stadionie przy ul. Siedleckiej z Raselem Dygowo 1:1.

Na początku meczu przeważali goście. Już w 7 minucie objeli prowadzenie po trafieniu Jakuba Poznańskiego. Chwilę później mogli podwyższyć na 2:0, ale świetną interwencją popisał się bramkarz Chemika, Norbert Popiołek.

W 17 minucie policzanie wyrównali. Po szybkiej akcji bramkę zdobył Emil Jędraszak. Przed przerwą Chemik miał jeszcze dwie okazje na zmianę wyniku, jednak w obu przypadkach górą był bramkarz Rasela.

W drugiej połowie żółto-zieloni zepchnęli gości do głębokiej defensywy. Nie przyniosło to jednak efektu w postaci choćby jednej bramki. Za to w ostatniej akcji meczu Rasel mógł zdobyć gola, która zapewniłby mu trzy punkty. Na szczęście dla Chemika doskonałej okazji nie wykorzystał Łukasz Włodarczyk.

Chemik: Popiołek – Dyczewski, Janicki, Andrzejewski, Stachnik, Bieniek, Szala, Drumlak (80’ Jęśko), Jędraszak, Dąbrowski (82’ Michałeczko), Ponce Garcia

• 0:1 – 7 min. Jakub Poznański
  • 1:1 – 17 min. Emil Jędraszak