Uwaga, zamykają ulice

korek na drodze

Podczas nadchodzącego weekendu w Szczecinie zostaną zamknięte niektóre ulice w centrum miasta. Będą też zmiany w komunikacji. Przyczyną są dwie imprezy: Piknik nad Odrą i Piknik Skandynawski.

Piknik nad Odrą będzie się odbywał na Wałach Chrobrego i ul. Jana z Kolna w sobotę i w niedzielę (12 i 13 maja). Z tego powodu od piątku (11 maja) od godz. 17:00 do poniedziałku (14 maja) do godz. 4:30 wyłączone z ruchu będą ulice Komandorska, Admiralska oraz Jana z Kolna na odcinku od ul. Kapitańskiej do Bulwaru Piastowskiego.

Natomiast od soboty (12 maja) od godz. 5:00 do niedzieli (13 maja) do godz. 23:00 wyłączony z ruchu będzie Plac Lotników i Plac Żołnierza Polskiego (odcinek ścieżki rowerowej wraz z lewym pasem jezdni, przyległym do Alei Kwiatowej, oraz parking przy Sądzie Okręgowym). W tym rejonie będzie się odbywał Piknik Skandynawski.

Spowodowane weekendowymi imprezami zmiany w komunikacji miejskiej dotyczą linii tramwajowej 6 oraz linii autobusowych 70 i 526. Będą obowiązywały od 11 maja od godz. 17:00 do 14 maja do godz. 4:30. Zainteresowanym radzimy sprawdzić rozkłady.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.