Uwalniają książki

Dziś (piątek 10 maja) od rana w Starych Policach od rana trwa uwalnianie książek. Jest duży wybór różnych gatunków. Można przyjść, poczęstować się, można też przynieść swoje (już przeczytane, którym chcemy dać drugie życie). Stoisko rozłożone jest przy budynku głównym Biblioteki im. Marii Skłodowskiej-Curie przy ul. Wojska Polskiego 15. Biblioteka zorganizowała tę akcję z okazji trwającego właśnie XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Powtarza ją co roku.

Akcja rozpoczęła się o godz. 10 i potrwa do wyczerpania zapasów.

3 Thoughts to “Uwalniają książki”

 1. Anonim

  Jak zwykle wspaniały wybór książek dla dzieci i dla dorosłych.
  Tylko szkoda, że nie było informacji, że np. można wziąć tylko 5 sztuk. Zamiast tego pani dyrektor odciągała ludzi którzy mieli już dużo książek na bok i zakazywała brać następnych. To było nie fajne!!! To było bardzo niemiłe. Szkoda, bo kultura musiała zmierzyć się z chamstwem?

  1. Anonim

   I bardzo dobrze, że nie można było brać hurtowo. To wbrew zasadom tego typu akcji. Chodzi o to, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać, a nie, żeby kilka zabrało wszystko.

   1. Anonim

    Ja też jestem za tym, by brać mało tak aby dla wszystkich starczyło. Ale ludzie są różni, dlatego uważam, że taka informacja powinna się znaleźć na stoisku. Nie ma mojej zgody, na tak niemiłe zachowanie pani pracującej w bibliotece. Bądź co bądź kojarzy się ona z kulturą.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.