W urzędzie wojewódzkim bramka z termometrem

Bramka termowizyjna, która bezdotykowo sprawdza temperaturę ciała osób wchodzących, została zainstalowana przy czynnym wejściu do Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego od ul. Jarowita w Szczecinie – poinformowało Centrum Prasowe Wojewody.

Przy wejściu zainstalowano także automatyczne dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. A dyrektor generalna ZUW, Anna Kołek, podkreśla też, że wszystkich przebywających w budynku – zarówno pracowników, którzy obsługują klientów, jak i interesantów – obowiązują maseczki i rękawiczki.

Bramka termowizyjna i dozownik do płynu dezynfekcyjnego do końca tygodnia mają też być zainstalowane w delegaturze ZUW w Koszalinie.

– Każda osoba, która chce załatwić sprawę w urzędzie w Szczecinie lub w delegaturze w Koszalinie, powinna najpierw umówić się na wizytę na określoną godzinę, telefonicznie lub mailowo – dodaje dyrektor Anna Kołek. – Zapobiegnie to tworzeniu się długich kolejek w oczekiwaniu na załatwienie sprawy oraz usprawni przepływ osób. Przepraszamy za wszystkie niedogodności i liczymy na zrozumienie – nowe warunki pracy urzędu podyktowane są wyłącznie względami bezpieczeństwa i troską o nasze wspólne zdrowie.

Szczegółowe informacje o tym, jak umawiać wizytę w ZUW znajdują się na stronie internetowe urzędu.

Fot. archiwum

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.