Wiadukt na Kuźnickiej. Wykonawca obiecuje czerwiec

wiadukt na Kuźnickiej

Wykonawca deklaruje, że na koniec czerwca wiaduktem na ul. Kuźnickiej będą mogły przejechać samochody – mówią gminni urzędnicy. Ale póki co policki samorząd bierze na siebie kolejne rachunki.

Co tydzień spotykamy się na budowie – mówi wiceburmistrz Jakub Pisański. – Jesteśmy w stałym kontakcie z wykonawcą. Ale postęp prac jest daleki od zadowalającego. Gmina Police jako inwestor oferuje wszystko, co jest w granicach prawa. Przejmujemy zobowiązania wykonawcy za dostawy. Rozmawiamy o rozliczeniach bezpośrednich z podwykonawcami, o finansowaniu dostaw betonu. Założenie jest takie, że na przełomie maja i czerwca ma być zakończone betonowanie, a w czerwcu będzie asfaltowanie.

Wykonawca deklaruje, że z końcem czerwca wiadukt powinien być gotowy do puszczenia samochodów – dodaje Krzysztof Kuśnierz, naczelnik Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego.

Wykonawcą przebudowy wiaduktu na ul. Kuźnickiej jest firma Energopol. Pierwotnie prace miały być zakończone w sierpniu ubiegłego roku. Termin był już przesunięty kilka razy.

Na zdjęciach: Tak wyglądał wiadukt na ul. Kuźnickiej w minioną sobotę (25 maja).

One Thought to “Wiadukt na Kuźnickiej. Wykonawca obiecuje czerwiec”

  1. Arok

    Niech oni już skończą remont bo z dojazdem kiepsko….

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.