Zmiana skarbnika w powiecie polickim

Z polickiego starostwa odchodzi jego skarbnik Izabela Wawrzycka. Stanowisko to obejmie Teresa Kalinowska.

Izabela Wawrzycka złożyła wypowiedzenie umowy o pracę, ze skutkiem na 31 sierpnia. Stanowisko to zajmowała od 22 stycznia 2016 r.

Izabela Wawrzycka

– Powodem rezygnacji pani Izabeli Wawrzyckiej były względy osobiste. To była jej indywidualna decyzja. Próbowaliśmy ją od niej odwieść, ale nie pozostało nam nic innego, jak tę decyzję przyjąć – tłumaczył Andrzej Bednarek, starosta policki.

Starosta podziękował jej za minione lata pracy na rzecz powiatu.

– To był dobry czas, dziękujemy ci za ten czas poświęcony, że się szybko nauczyłaś powiatu, że byłaś dla nas zawsze filarem bezpieczeństwa finansowego – mówił starosta. – Przy podejmowaniu, często bardzo trudnych decyzji, mogliśmy być pewni, że z boku jest ktoś, kto tego wszystkiego pilnuje.

Nowym skarbnikiem została Teresa Kalinowska, która dotychczas była naczelnikiem Wydziału Finansów i Budżetu w Starostwie. Związana z urzędem jest od 10 lat. Na dzisiejszej (28 sierpnia) sesji radni zdecydowali jednogłośnie o powierzeniu jej tego stanowiska.

Teresa Kalinowska – nowy skarbnik

– Rekomenduję (Teresę Kalinowską – red.) z pełną odpowiedzialnością, myślę, że jest osobą godną zaufania, osobą, która w sposób bardzo płynny zapewni nam bezpieczne i stabilne kontynuowanie tego, co robimy – powiedział starosta.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.