Zmiany na Głębokim.Tramwaje i autobusy wracają na swoje perony.

fot. archiwum / Szczecińskie Inwestycje Miejskie

Od soboty, 9 października, na węźle Głębokie autobusy i tramwaje wracają na swoje perony. Montaż wiat przystankowych, który był przyczyną wcześniejszych przenosin, został zakończony.

– Na peronie 1 zatrzymywać się będzie linia 9 i autobusy linii 103 i 106 – informuje Marta Kwiecień-Zwierzyńska z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. – Peron 2 obsługiwać będzie linię tramwajową 1 i autobusową 5, a na peron 3 udadzą się pasażerowie, którzy będą zamierzali skorzystać z linii 121.

One Thought to “Zmiany na Głębokim.Tramwaje i autobusy wracają na swoje perony.”

  1. Anonim

    Może by ktoś w końcu zareagował jakimi busami się poruszamy linia 121 głębokie slawoszewo mały bus godz 16.24 i godz 17.24 wracamy z pracy w fatalnych warunkach ciasno jeden na drugim .za zadkie połączenie zwłaszcza po 15 ile można mówić o częstym połączeniu a większej częstotliwości połączeń o większy transport ..a już nie wspomnę bez maseczek jak my mamy się chronić poco była zmiata autobusu na bus jak w kierunku slawoszewo tylko czasami ktoś korzysta z busu .prosimy o pomoc w połączeniach oraz większej komunikacji w kierunku dobrej coraz więcej młodzieży szkolnej jeździ.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.