Wybory parlamentarne w Policach. Dowóz i zmiana adresu komisji

fot. archiwum

W najbliższą niedzielę, 15 października, w gminie Police będzie zorganizowany darmowy dowóz z sołectw do komisji wyborczych. Oprócz tego w całej aglomeracji szczecińskiej (czyli również w powiecie polickim) w dniu wyborów parlamentarnych komunikacja miejska będzie bezpłatna.

Jest też jedna zmiana ważna dla części mieszkańców Polic. Ci, którzy zwykle głosowali w dawnym Klubie Nauczyciela, powinni tym razem skierować się do nowej biblioteki (przy ul. Bankowej 5b/u9). Obwodowa komisja wyborcza nr 13 tym razem właśnie tam będzie miała swoją siedzibę. Uwaga – lokal jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Są też dwa nowe obwody wyborcze: w Dębostrowie i w Uniemyślu.

Gmina Police organizuje dowóz na wybory z mniejszych miejscowości:

  • Bartoszewo, Stare Leśno, Żółtew – odjazd z przystanku w Bartoszewie o godz. 10, kolejne przystanki w centralnych miejscach pozostałych miejscowości
  • Dobieszczyn, Poddymin, Zalesie i Węgornik – odjazd z Dobieszczyna o godz. 11, przez Poddymin, przystanek Zalesie i około godz. 11.30 w centrum Węgornika
  • Witorza – odjazd o godz. 13
  • Wieńkowo – odjazd o godz. 14

Wyborcy będą dowiezieni do swoich komisji mikrobusem polickiego magistratu i odwiezieni z powrotem do swoich miejscowości.

Więcej informacji można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej UM w Policach.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.