Wysoka porażka piłkarzy Chemika na koniec rundy jesiennej

W ostatnim w tym roku meczu trzeciej ligi Chemik Police przegrał na wyjeździe z Elaną Toruń.

W pierwszej połowie niedzielnego meczu sędzia podyktował dwa rzuty karne dla gospodarzy. Najpierw w polu karnym piłkarza Elany faulował Ilia Michałowski, a później Mateusz Jakubiak. Piłkarze z Torunia wykorzystali obie okazje i było 2:0.

Po przerwie do 65 minuty przewagę mieli policzanie. Ale po kontrze i bramce na 3:0 stracili chęć do gry. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:0.

Teraz przed Chemikiem okres roztrenowania, który potrwa do 18 grudnia. Później zawodnicy będą odpoczywać, a do treningów wrócą 11 stycznia.

Chemik: Brzozowski (72′ Banaś) – Telicki, Siluk, Stolz (72′ Kruk), Jakubiak, Konik, Jałoszyński, Świder, Michałowski (72′ Korotkiewicz), Rudnik (46′ Białek), Midzio.